درباره ما

پلیمری تدبیر نیکان - Polymeri Tadbir Nikan

شرکت پلیمری تدبیر نیکان در ابتدای سال 1396 به عنوان یک شرکت نوپا بر پایه دانش فنی و تحقیقاتی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت دانش بنیان با هدف تولید محصولات با کیفیت بالا جهت عرضه به بازارهای داخلی و خارجی تأسیس شد و به سرعت بر اساس اهداف و استراتژی‌های از پیش تعیین شده خود، به مرحله عرضه محصولات رسید.

محصولات و خدمات شرکت پلیمری تدبیر نیکان شامل تولید انواع مواد کامپوزیتی، کامپاندهای مهندسی و واردات محصولات پلیمری است که گستره وسیع و متنوعی از صنایع همچون صنایع خودروسازی، قطعات تزریقی و کامپوزیتی، قطعات الکترونیکی، لوله و اتصالات، لوازم خانگی را در بر می‌گیرد.

این شرکت تولید خود را بر پایه سیستم کیفیت ISO TS و نظارت مستمر بر خط تولید استوار نموده و همواره تولید محصول با کیفیت را به عنوان یک وظیفه ملی سرلوحه کار خود قرار داده است. سعی این شرکت استفاده مستمر از فن‌آوری‌های نوین، محصولات و تولیدات نوآورانه، جهت ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان خود با  کیفیتی بالا و قیمتی مناسب است.

در همین راستا شرکت پلیمری تدبیر نیکان مفتخر است، در عمر کوتاه فعالیت خود، موفق به جلب اعتماد حداکثری صنایع داخلی کشور شده و امیدوار است با عرضه محصولات با کیفیت، موفق شود اعتماد مشتری های خارجی را نیز در بازارهای بین­المللی جلب نماید.

مهم‌ترین ارزش‌های این سازمان صمیمیت، صداقت، خلاقیت و سخت‌کوشی است که با هدایت مدیرانی باتجربه و مجرب، امید است به ارتقاء روزافزون سطح کیفی و علمی این شرکت دانش بنیان منجر شود.

چشم انداز

شرکت پلیمری تدبیر نیکان در سال ۱۴۰۰ شمسی شرکتی است سرآمد، رو به رشد، مرجع و معتبر در عرصه تولید و تأمین انواع کامپاندهای پلیمری، کامپوزیت و قطعات SMC و LFT و محصولات مرتبط. این شرکت در صدد است با برخورداری از وجدان کاری، انضباط، فرهنگ مشتری‌مداری و نظام پایش مدام کیفیت، بهترین کیفیت محصولات و خدمات را در ایران و کشورهای منطقه ارائه نموده و به عنوان یکی از مطمئن‌ترین و معتبرترین شرکت‌های آمیزه‌ساز ایرانی در بین کشورهای منطقه شناخته شود.

مسئولیت اجتماعی

– قدم برداشتن در راه تولید محصولات با کیفیت ملی
– کمک به رشد و توسعه ملی از طریق اشتغال‌زایی برای نسل جوان و تحصیل‌کرده
– کاهش تولید ضایعات و آلاینده‌ها در جهت حفظ محیط‌ زیست
– تعهد در قبال توجه به تأمین نیازهای کارکنان و فراهم آوردن رضایت شغلی برای آن‌ها
– تعهد در قبال فرهنگ مشتری مداری از طریق ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب منطبق بر نیاز مشتری
– تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه و فراهم‌سازی نقش اثرگذار در مجامع علمی و صنفی در حوزه فعالیت شرکت
– توسعه دانش و تجهیزات کسب و کار مبتنی بر آخرین تکنولوژی‌های پیشرفته دنیا

خط مشی

شركت پلیمری تدبیر نیکان توليدكننده انواع کامپاندهای پلیمری، کامپوزیت و قطعات SMC و LFT در ايران، با پیروی از استاندارد ISO/TS 16949 و الزامات خاص مشتري، در جهت بهبود مستمر كيفيت گام بر مي‌دارد. در این راستا شرکت آرمان‌هاي ذيل را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار داده است :
– جلب رضايت مشتريان از طريق شناخت نياز آن‌ها، تأمین الزامات مربوط به محصول و برطرف نمودن نیازهای کمی و کیفی از جمله تحویل به موقع محصول.
– آموزش و توانمندسازی منابع انسانی سازمان به منظور رشد قابلیت‌ها و صلاحیت‌های کارکنان جهت بهبود عملکرد فرآیندها خصوصاً در زمینه کیفیت محصول.
– بهبود مستمر فرآيندها و سیستم کیفیت به منظور حذف مشكلات و كاهش هزينه‌ها و ضایعات، با هدف رسيدن به ضايعات صفر.
– تقويت حس تعلق كاركنان، توسعه فرهنگ كار گروهي و انضباط سازماني.
– افزایش سودآوری سازمان از طریق گسترش سبد محصولات، توسعه بازار و مدیریت مالی در جهت افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ها .
– تعهد به رعایت کلیه الزامات و قوانین ایمنی و بهداشت